VELKÁ CENA PRAHY ONLINE

Pozvánka na Velkou cenu Prahy

Bridžový klub Praha zve všechny členy a příznivce k účasti na Velké ceně Prahy.

Velká cena Prahy online je pořádána jako memoriál Hanky Pokorné v době uzavření klubu kvůli opatřením proti šíření nemoci COVID-19. Soutěž proběhne ve dvou víkendových termínech. V prvním termínu je pořádána soutěž družstev, ve druhém dvoukolový turnaj dvojic. Za účast v soutěži budou přiděleny klasifikační body podle klasifikačního řádu ČBS.

Termíny konání:

Turnaj družstev se koná na BBO v neděli 6. prosince. Soutěž bude organizována na 8 kol po 6 rozdáních švýcarským systémem s opakováním a nasazením podle aktuálního pořadí. Začátek 1. kola je v 11.00 hodin, předpokládaný konec v 19.00 hodin. Průběžné výsledky a nasazení budou prezentovány na webu BKP. Kapitán domácího družstva zakládá stoly pro utkání.

Párový turnaj se koná na BBO v sobotu 12. prosince. Začátek 1. kola je v 11.00 hodin, začátek 2. kola v 16.00 hodin, předpokládaný konec v 19.00 hodin. Obě kola budou na 22 rozdání. Nasazení dvojic do jednotlivých kol je generováno náhodně a nelze jej nijak ovlivnit.

Uzávěrka přihlášek:

Turnaj družstev: sobota 5. prosince 20.00 hodin

Párový turnaj: pátek 11. prosince 20.00 hodin.

Všechny dvojice a družstva se přihlašují on-line zápisem do formulářů na webu BKP.

Vklady:

Minimální vklady jsou stanoveny na 100,- Kč za dvojici a 200,- Kč za družstvo.

Ceny:

Dvojice a družstva umístěná na 1., 2. a 3. místě a nejlépe umístěné dvojice s hráčem v kategoriích S, SW, W a výkonnostní třídy Klubový mistr a nižší obdrží sadu kvalitních ingrediencí pro přípravu bramborového salátu, vítězové turnajů k tomu navíc vepřové karé na řízky.

Vedoucí soutěže:

Turnaj družstev: Zdeněk Frabša

Párový turnaj: Adam Kubica


Verze pro tisk ke stažení zde.