VÝSLEDKY

TÝMOVÉ TURNAJE NA BBO

31. 1. obsadilo 2. místo družstvo s dvojicí:

Veronika DOLANSKÁ - Vladimír MACHÁT


PÁROVÉ TURNAJE NA BBO

VELKÁ CENA PRAHY ONLINE

SOUTĚŽ DRUŽSTEV

Neděle, 6. 12. 2020 11.00

Vítězem týmové soutěže Velké ceny Prahy je družstvo

TRUMF

ve složení:

Jiří Kopřiva, Miroslav Číža, Jaroslav Holý a Viktor Kolínský

Na 2. a 3. místě jsou družstva Diktát a Lešany.

Vítězům gratulujeme a všem děkujeme za účast.

1. kolo - výsledky

2. kolo - výsledky

3. kolo - výsledky

4. kolo - výsledky

5. kolo - výsledky

6. kolo - výsledky

7. kolo - výsledky

8. kolo - výsledky

PÁROVÝ TURNAJ

Sobota, 12. 12. 2020 11.00

Vítězem párového turnaje Velké ceny Prahy je dvojice:

Lucie KUPKOVÁ - Lukáš PAVLÍK

Na dalších stupních se umístili:

Aleš MEDLÍN - Vít VOLHEJN

Eva SUCHÁ - Anatol FILIP

V jednotlivých kategoriích mimo hlavní ceny vyhráli:

Jaroslav HÁJEK - Jan PETŘÍK v kategorii S

Marcela COŇKOVÁ - Jirka KOTĚŠOVCOVÁ v kategorii SW

Daniela HNÁTOVÁ - Bohumír ZAJÍČEK v kategorii W

Lubomír TŮMA - Lev KOUDELKA v kategorii výkonnostní třídy

Vítězům gratulujeme a všem děkujeme ze účast.

Zvláštní poděkování patří vedoucím turnaje, kterými byli:

Adam KUBICA a Dušan ŠLACHTA

VÝSLEDKY

Uvítáme, když nám napíšete, co se vám na online turnajích líbilo a jaké byste chtěli uspořádat v dalších týdnech.

Děkujeme.

ONLINE BRIDŽOVÁ LIGA

Vítězem Online bridžové ligy je družstvo HANGOVER ve složení:
Michal Kopecký, Pavel Teňak, Karol Lohay a Marián Henc

Na 2. a 3. místě jsou družstva ACOL a HABRA (G)OLD.

Vítězům gratulujeme a všem děkujeme za účast.

1. KOLO

3. 11. 2020

1. utkání - výsledky

2. utkání - výsledky

2. KOLO

10. 11. 2020

1. utkání - výsledky

2. utkání - výsledky

3. KOLO

17. 11. 2020

1. utkání - výsledky

2. utkání - výsledky

4. KOLO

24. 11. 2020

1. utkání - výsledky

2. utkání - výsledky

5. KOLO

1. 12. 2020

1. utkání - výsledky

2. utkání - výsledky

PRAVIDELNÉ SOUTĚŽE

PRAŽSKÁ BRIDŽOVÁ LIGA

I. LIGA - TABULKA

II. LIGA - TABULKA

1. kolo - výsledky

2. kolo - výsledky

3. kolo - nasazení

4. kolo - nasazení

5. kolo - nasazení

6. kolo - nasazení

7. kolo - nasazení

8. kolo - nasazení

9. kolo - nasazení

10. kolo - nasazení

SKUPINOVKA A

TABULKY

1. kolo - výsledky

2. kolo - nasazení

3. kolo - nasazení

4. kolo - nasazení

5. kolo - nasazení

SKUPINOVKA B

TABULKY

1. kolo - výsledky

2. kolo - výsledky

3. kolo - nasazení

4. kolo - nasazení

5. kolo - nasazení

6. kolo - nasazení

7. kolo - nasazení

8. kolo - nasazení

9. kolo - nasazení

ŠVÝCARSKÁ SKUPINOVKA

POŘADÍ

1. kolo - výsledky

2. kolo - výsledky

3. kolo - nasazení

4. kolo - nasazení

5. kolo - nasazení

6. kolo - nasazení

7. kolo - nasazení

8. kolo - nasazení

9. kolo - nasazení

BAVLNKA

1. 9. vyhráli:

FOŘTOVÁ - PETROVSKÝ

8. 9. vyhráli:

FOŘTOVÁ - PETROVSKÝ

15. 9. vyhráli:

HYTKA - GREGOR

22. 9. vyhráli:

FOŘTOVÁ - PETROVSKÝ

29. 9. vyhráli:

VONRÁČKOVÁ - HRADIL

BRIDŽOVÁ STŘEDA

2. 9. vyhráli:

KUPKOVÁ L. - ČERNÝ

9. 9. vyhráli:

SVOBODOVÁ P. - SVOBODA

16. 9. vyhráli:

KOTĚŠOVCOVÁ - FRABŠA

23. 9. vyhráli:

HNÁTOVÁ - RABOCH

30. 9. vyhráli

DIAMANT - SVOBODA

BAVLNKA

BRIDŽOVÁ STŘEDA

MEMORIÁL R. SEYFRIEDOVÉ

PONDĚLÍ

1. kolo a voucher vyhráli:

SVOBODOVÁ P. - SVOBODA

Další vouchery získávají:

KUK - VRKOČ

ERDEOVÁ - TEXTOR

KRÁSA O. - MACHÁČEK

MEDLÍNOVÁ - MEDLÍN J.

ČTVRTEK

2. kolo a voucher vyhráli:

MEDLÍN A. - VOLHEJN V.

Další vouchery získávají:

HNÁTOVÁ - ZAJÍČEK

SUCHÁ - FILIP

SVOBODOVÁ P. - SVOBODA

GREGOR - HYTKA

CELKOVÉ POŘADÍ

Memoriál R. Seyfriedové a voucher na skupinovku dle výběru vyhráli:

MEDLÍN A. - VOLHEJN V.

LETNÍ TURNAJE

PONDĚLÍ

ÚTERÝ

4. 8. vyhráli:

FOŘTOVÁ - PETROVSKÝ

11. 8. vyhráli:

SVOBODA - NULÍČEK

18. 8. vyhráli:

SVOBODA - NULÍČEK

STŘEDA

5. 8. vyhráli:

EMMER - SVOBODA

12. 8. vyhráli:

KOPŘIVA - NULÍČEK

19. 8. vyhráli:

ČERNÝ - RABOCH

26. 8. vyhráli:

ČERNÝ - RABOCH