PRAŽSKÁ SKUPINOVKA A

Pozvánka na Pražskou skupinovku A

Bridžový klub Praha zve všechny příznivce klubového bridže k účasti v Pražské skupinovce A v podzimním cyklu 2020.

Skupinovka A je nově uspořádána ve 3 cyklech v soutěžní sezóně. Každý cyklus je 5 kolový a po jeho skončení začíná nový. Soutěž je organizována ve vícestupňovém formátu ve skupinách po 6 dvojicích a v poslední úrovni podle počtu přihlášených účastníků. Při dodržení podmínek daných propozicemi může za člena dvojice nastoupit náhradník až ve 4 kolech soutěže. Propozice soutěže jsou zveřejněny na webu BKP.

Termíny konání:

Soutěž bude zahájena 1. kolem v pondělí 14. září 2020. Další kola budou pořádána vždy v pondělí dle termínového kalendáře BKP. Všechna kola začínají v 17.45 hodin, začátek hrací doby je v 18.00 hodin.

Uzávěrka přihlášek:

Přihlašování dvojic končí v neděli 13. září v 16.00 hodin. Všechny dvojice se přihlašují zápisem do formuláře na novém webu BK Praha, případně u vedoucího soutěže.

Vklady:

600, - Kč za hráče a soutěžní cyklus

Slevy:

100, - Kč pro členy Bridžového klubu Praha

Ceny:

Hráči vítězné dvojice skupiny A1 obdrží každý 1 nepřenosný voucher na účast v soutěži v následujícím cyklu zima 2020/21.

Hráči vítězných dvojic ostatních skupin obdrží každý 1 nepřenosný voucher na účast v jednokolovém párovém turnaji pořádaném BK Praha platný do 31. prosince 2021.

Vedoucí soutěže:

Zdeněk Frabša


Verze pro tisk ke stažení zde.

Zanechte nám e-mail, ať vám nic neunikne: