PRAŽSKÁ BRIDŽOVÁ LIGA

Pozvánka na Pražskou bridžovou ligu

Bridžový klub Praha zve všechny příznivce klubového bridže k účasti v Pražské bridžové lize v podzimním semestru 2020.

Hlavní klubová soutěž je nově uspořádána ve vícestupňovém formátu organizovaném podle počtu přihlášených družstev, která budou nasazena do výkonnostně vyrovnaných ligových úrovní. Soutěž je pololetní na 10 kol a mohou se jí zúčastnit družstva složená ze 4 až 6 hráčů základní sestavy. Při dodržení podmínek daných propozicemi může za družstvo nastoupit nelimitovaný počet náhradníků. Propozice soutěže jsou zveřejněny na webu BKP.

Termíny konání:

Soutěž bude zahájena 1. kolem v pondělí 7. září 2020. Další kola budou pořádána vždy v pondělí dle termínového kalendáře BKP. Všechna kola začínají v 17.45 hodin, začátek hrací doby je v 18.00 hodin.

Uzávěrka přihlášek:

Přihlašování družstev končí v pondělí 31. srpna ve 23.59 hodin. Všechna družstva se přihlašují on-line zápisem do formuláře na webu ČBS.

Vklady:

4.200, - Kč za družstvo nasazené do I. a II. ligy

3.600, - Kč za družstvo nasazené do III. a IV. ligy

Ceny:

Členové vítězných družstev všech ligových úrovní, kteří budou v základní sestavě družstva v posledním kole soutěže a odehrají za družstvo nejméně ½ zápasu v soutěži, obdrží každý 2 nepřenosné vouchery na účast v jednokolovém párovém turnaji pořádaném BK Praha platné do 31. prosince 2021.

Vítězné družstvo I. ligy vyhrává ligový pohár, který bude předán při příležitosti slavnostního ukončení sezóny v červnu 2021.

Vedoucí soutěže:

Adam Kubica


Verze pro tisk ke stažení zde.

Zanechte nám e-mail, ať vám nic neunikne: