HRAJTE BRIDŽ

Pozvánka na kurz

Bridžový klub Praha oznamuje zahájení nového kurzu bridže.

Kurz je otevřen pro všechny zájemce bez omezení věku a je určen začátečníkům, kteří nemají s bridžem žádné zkušenosti a bridž ještě nikdy nehráli. Celý kurz zahrnuje 10 lekcí, ve kterých vás zkušená hráčka a lektorka bridže Eva Fořtová provede základy hry a seznámí s pravidly soutěžního bridže. Po absolvování kurzu budete mít možnost dále rozvíjet své znalosti a získávat nové zkušenosti v klubových turnajích pro začátečníky a mírně pokročilé hráče.

Termíny konání:

Kurz bude zahájen ukázkovou lekcí ve středu 7. října 2020. Další lekce budou probíhat každý týden vždy ve středu a poslední lekce proběhne 16. prosince. V den státního svátku 28. října se kurz nekoná. Začátek všech lekcí je v 18.00 hodin, délka trvání každé lekce je 2 hodiny.

Místo konání:

Kurz je pořádán v prostorech Bridžového klubu Praha na adrese Italská 17, Praha 2, Vinohrady. V místě konání kurzu je možnost občerstvení v klubovém baru.

Přihlášky:

Na kurz je možné se přihlásit zde, případně na e-mail eva@fort.cz nebo telefonicky na č. 603 596 748. Je nutné se přihlásit předem.

Cena:

První lekce je ukázková a zdarma. Teprve po jejím absolvování se rozhodnete, zda se budete účastnit celého kurzu. Cena kurzu je 1.950,- Kč. V ceně kurzu je zahrnuto roční členství v Bridžovém klubu Praha a Českém bridžovém svazu.

Každý účastník kurzu obdrží po jeho skončení 5 voucherů na účast v turnajích pro začátečníky a mírně pokročilé hráče.

Slevy:

600, - Kč pro studenty, držitele karty ISIC*

900, - Kč pro sezdané dvojice*

* Slevy nelze kombinovat.


Další informace vám ochotně poskytne lektorka Eva Fořtová na výše uvedených kontaktech.

Těšíme se na vaši účast v našem kurzu.


Verze pro tisk ke stažení zde.