BAVLNKA - PŘIHLÁŠKY

PÁROVÝ TURNAJ - ÚTERÝ 21. ZÁŘÍ 2021

Pro přihlášení se zapište na nový řádek: zadejte čísla legitimací ČBS do zelených polí. Čísla legitimací můžete vyhledat zde. Pokud se chcete zúčastnit jako host a nemáte registraci v ČBS, zadejte číslo 9999 a současně zašlete přihlášku na e-mail vybor@bkpraha.cz. Pokud se chcete z turnaje odhlásit, vymažte zadaná čísla.

Vklad je splatný u vedoucího před zahájením turnaje. Akceptovány jsou nevyčerpané vouchery a permanentky. Prezentace od 17.30, začátek turnaje v 17.45, předpokládaný konec ve 21.15 hodin.

Vklad do turnaje: členové BKP se zaplaceným členstvím 75, - Kč, ostatní 90, - Kč

Pro přihlášení z mobilního telefonu použijte tento ODKAZ.

Jestliže se do 12.00 hodin v den konání turnaje nepřihlásí alespoň 10 dvojic, bude turnaj zrušen. Oznámení o zrušení turnaje bude zveřejněno na úvodní stránce do 12.30 hodin. Na žádost lze turnaj uspořádat i pro 8 dvojic za zvýšený vklad 90, - Kč pro členy BKP a 110, - Kč pro hosty.

Pokud si chcete zahrát a nemáte s kým, zapište se jako VOLNÝ HRÁČ na nový řádek do tabulky pod přihláškami. Až se domluvíte s partnerem, přepište se mezi přihlášené dvojice. 

VOLNÍ HRÁČI

Pokud si chcete zahrát a nemáte s kým, zapište se na nový řádek do tabulky níže. Až se domluvíte s partnerem, přepište se mezi přihlášené dvojice. Pro otevření tabulky v mobilním telefonu použijte tento ODKAZ